Autoship, komis, biznis sady

Autoship – opakované objednávky. Jedinečné a najvyššie zľavy na obľúbené produkty, alebo využi 100, alebo 200% násobok bodov
PODPORUJEME SVOJICH

Aktuálne balíčky nájdete tu viac info

Autoship – opakované mesačné objednávky. V tejto kategórii si môžete vybrať zvýhodnení balík produktov na minimálnu dobu 6 mesiacov. Po tomto termíne si ju v svojom shope máte možnosť kedykoľvek zrušiť. Šetríme váš čas a peniaze.

ČÍM VIAC AUTOSHIPOV V TÍME MÁŠ, tým viac zarábaš a rýchlejšie postupuješ.

AUTOSHIP objednávkou získavaš:

1) MOTIVAČNÝ PROGRAMPERFEKTNÝ ŠTART (produkty do 300 €/mesiac zdarma), BONUS ACTIV RECRUITER (k provízii naviac až do 39 200 €), DOVOLENKY ACTIVSTAR každých 6 mesiacov 5***** hotely all inclusive, AUTOPROGRAM (príspevok na tvoje auto do 500 €/mesačne)
2) KOMIS – produkty so spätnou splatnosťou v sume od 2000 – 6000 € + BIZNIS BALÍKY
3) NAJLACNEJŠIE NÁKUPY – až o 168 € lacnejšie
4) NÁSOBOK BODOV – až x 200% viac
5) PRIDANIE € DO ELEKTRONICKEJ PEŇAŽENKY – priebežné pridávanie € na poštovné zdarma
6) BROŽÚRKA od Inočky a omnoho viac

Zrušením AUTOSHIPU automaticky prichádzate o tieto výhody

KOMIS

GRATULUJEME,  zadali ste si AUTOSHIP a získavate tak možnosť čerpať produkty od 2000 do 5000 bodov (6000 €) chem požiadať o navýšenie komisu
Podporujeme tvoje podnikanie a rast.
Máme to 3 možnosti ako to rozbehnúť naplno. Asi sa zhodneme, že ak chceš s niečim obchodovať je dobré mať tovar po ruke, či už na ochutnávky, ako aj na samotný predaj. Tovar si môžeš objednávať priebežne podľa výšky komisu ktorý máš a tak si točiť tovar a stále viac profitovať.
video

AUTOSHIP – jednoznačne nejvýhodnejší spôsob objednávania zhrnuté v krátkom videu. VYUŽITE AKTUÁLNE CENY – VAŠA CENA ZA KTORÚ OBJEDNÁŠ DNES BUDE PLATNÁ PO CELÚ DOBU PLATENIA, dokonca aj v dobe keď sa bude cena zvyšovať. Neodkladaj svoj autoship na neskôr, objednávaj za aktuálne najvýhodnejšiu cenu. Všetky aktívne autoshipy vo svojom tíme nájdete na shope klik na AUTOSHIP.

Výhody autoship pre odberateľa:

2 zásadné výhody pre držiteľov aktívnej autoship objednávky nad rámec provízií a bonusov:
1) MÁTE MOŽNOSŤ ČERPAŤ VÝHODY MOTIVAČNÉHO PROGRAMU AKO, dovolenky, bonus recruiter bonusy do 39 200 €, príspevok na auto, produkty zdarma a iné…
2) MÁTE MOŽNOSŤ ČERPAŤ KOMIS, tovar bez platby so spätnou splatnosťou faktúry až od 2000 – 5000 bodov.

Výhody autoship pre odberateľa:

PRODUKTY vám sponzor pomôže predať na produktovej ochutnávke

400 bodová biznis sada – produkty pre skvalitnenie zdravia. Ušetríte 60 €

600 bodová biznis sada – 200 Activ NO drinkov + kvantový analyzátor a kniha. Ušetríte 336 €

1700 bodová biznis sada – produkty podľa vlastného výberu + kvantový analyzátor ZDARMA. Ušetříte 1060 €.

2500 bodová biznis sada – produkty podľa vlastného výberu + kvantový analyzátor ZDARMA. Ušetříte 1060 € + fix pozície 14% na 6 mesiacov.

4000 bodová biznis sada – produkty podľa vlastného výberu + kvantový analyzátor ZDARMA. Ušetříte 1060 € + fix pozície 17% na 6 mesiacov + 1 vstupenku na AKCELERÁTOR

POZOR NOVINKA. Biznis sadu a teda aj kvantové prístroje zdarma môžete čerpať na komis kedykoľvek a opakovane. Čím viac KA prístrojov v tíme tým vyšší obrat. Môžete ich predať, požičať dať do tímovej súťaže.

(splatnosť komisu je 21 dní, následne po prijatí platby sa pripočítajú. body. Pre členov AKCELERATORU, ak zaplatíte 50% zo sumy body po žiadosti pripočítame hneď)

Autoshipy ak ich vytváraš sám

Autoshipy ak ich vytvárate tímovo s duplikáciou

video

 

video

Doporučujeme…

Splatnosť komisu je 21 dní od dodania tovaru. Po zaplatení komisu môžete čerpať nanovo. Objednávate si tovar, ktorý aktuálne potrebujete a ktorý sa vám minul.

Body a provízie za komis objednávku sa pripočítajú po zaplatení komisu. Ak komis nezaplatíte včas táto možnosť sa zablokuje a spustí po opätovnom uhradení objednávky. NIE je potreba sledovať si kedy zaplatiť nakoľko vám prídu 2 upozorňovacie maily s dátumom splatnosti.

Nový poradca, môže objednávať na komis po vytvorení a zaplatení prvej objednávky, potom mu nabehne tlačítko ,,KOMIS,, v košíku

Komis môžu čerpať výhradne členovia, poradcovia a firmy zaregistrované v systéme Activstar

1) výrazné najvýhodnejšie zľavy na najpredávanejšie produkty
2) šetríte čas, svoje obľúbené produkty dostanete aj bez toho, aby ste ich museli opätovne objednávať nanovo
3) upredsnotnené dodanie produktov, aj počas výpadku niektorého z produktov v autoshipe
4) dlhodobé užívanie produktov sa viac prejaví na vašom zdraví, ako príležitostné používanie
5) autoshipov si môžeš nastaviť aj viac

6) v prípade zvyšovania cien produktov  objednávky spravenej cez autoship ostane cena zachovaná
7) MOTIVAČNÝ PROGRAM – kúpou autoshipu sa automaticky zapájate do motivačného programu dovolenky každých 90 dní, bonusy v € za 1000 ce, produkyt za 100 ky € zdarma a iné
8) získate špeciálnu brožúrku (kuchársku knihu) napísanú lektorkov TDČ Ing Inkou Gauríkovou. Nájdete v nej jednotlivé programy na rôzne zdravotné neduhy. Brožúrka je aktívna na tejto stránke po celú dobu aktívneho autoshipu od autorky Ing. Inky Gauríkovej, lektorky čínskej medicíny, kde vyškolila cez 17 000 ľudí na svojich seminároch. V tejto brožúrke nájdete prepojenie produktov Activstar s čínskou medicínou. Nájdete v nej rôzne zdravotné ťažkosti a to ktoré produkty v 3 fázach na daný problém použiť s presným dávkovaním aj dĺžkou užívania. Táto kuchárska kniha je povinné čítanie a veľmi vám pomôže spolu s grafom zaťaženia presne použitie produktov vašim zákazníkom. Prajem vám množstvo spokojných zákazníkov. Podnikať s Activstar nebolo nikdy jednoduchšie. PREZERAŤ si ju môžete nielen v počítači, ale aj vo svojom mobile
9) Zredukujte svoj čas strávený kontrolou vášho nákupu: Automatické nákupy vám umožňujú nastaviť si pravidelný nákup produktov, ktoré najčastejšie používate, čo vám umožní ušetriť čas vynaložený na časté nákupy.
10) Pravidelné výhodné zľavy na vybrané produkty iba pre členov autoshipu
11) Získajte prístup k exkluzívnym výhodám: Activstar ponúka exkluzívne výhody pre zákazníkov, ktorí zaregistrujú automatické nákupy. Môžete získať vstup do exkluzívnych klubov alebo získate prístup k špeciálnym ponukám, ktoré nie sú pre ostatných zákazníkov k dispozícii.
12) Na vybrané autoshipy znásobené body o 100 a 200%

Pre sponzora, ktorí má aktívny autoship:

1) jednoduchý a jedinečný spôsob spolupráce v systéme x 2, systematické navyšovanie sa príjmu
2) autoship v objeme 50 bodov a vyššie sa započítava ako perfektný štart (získavate bonusy z motivačného programu) a zároveň máte splnený obrat na BONUS
3) možnosť objednať si biznis balík s 0% navýšením
4) zapojiť sa do všetkých motivačných programov, súťaží a dovoleniek
5) + naviac členovia skupiny autoship budú mať okrem výrazných zliav ďalšie akciové ponuky, ktoré im prídu vždy na mail (v dňoch vyhlásenia časovo omedzenej súťaže, zľavy, darčeky, pobyt v apartmáne Activstar a iné)
6) súťaže iba pre
členov autoship info v maily
7) prístup na porady a školenia pre členov autoship
8) výrazný rast príjmu x 2 a stabilný príjem s mesačným rastom

UPOZORNENIE: Autoship – opakované mesačné objednávky. V tejto kategórii si môžete vybrať zvýhodnení balík produktov, ktorý vám bude chodiť automaticky po prvej objednávke na minimálne 6 mesiacov. Po tomto termíne si v svojom shope máte zároveň možnosť kedykoľvek zrušiť, alebo pozastaviť zasielanie tejto objednávky. Šetríme váš čas. Zafixované ceny aj v prípade zdražovania.

Každému aktívnemu autoship sa bude zobrazovať brožúrka od autorky Ing. Inky Gauríkovej, lektorky čínskej medicíny, kde vyškolila cez 17 000 ľudí na svojich seminároch. V tejto brožúrke nájdete prepojenie produktov Activstar s čínskou medicínou. Nájdete v nej rôzne zdravotné ťažkosti a to ktoré produkty v 3 fázach na daný problém použiť s presným dávkovaním aj dĺžkou užívania. Táto kuchárska kniha je povinné čítanie a veľmi vám pomôže spolu s grafom zaťaženia presne použitie produktov vašim zákazníkom. Prajem vám množstvo spokojných zákazníkov. Podnikať s Activstar nebolo nikdy jednoduchšie. PREZERAŤ si ju môžete nielen v počítači, ale aj vo svojom mobile.

Upozornenie. Tento materiál nie je možné voľne šíriť bez predošlého písomného súhlasu majiteľa ,,Activstar academy,, Spoločnosť Activstar si vyhradzuje všetky práva. Slúži výhradne na vzdelávacie účely

Zároveň upozorňujeme, že postupy v tomto materiály nezaručujú úspech v spoločnosti Activstar, ale mnohým partnerom spoločnosti Activstar pomohli v kariérnom raste v dosahovaných výsledkoch.